Hakkımızda

Vizyonumuz
Saç dökülmesi ve saçsızlık çözümleri konusunda Dünya lideri kuruluşlar ile işbirliği içinde olarak son teknolojik ürünlerimiz, profesyonel ekipmanlarımız, yüksek eğitim görmüş uzman çalışanlarımız ve güvenli saçsızlık çözüm tekniklerimiz ile sizlere üstün kaliteli hizmetler sunmaktayız..

Misyonumuz
En güvenli, en gelişmiş ve çok yönlü çözüm alternatiflerimizle, herhangi bir sebepten dolayı dökülmüş olan saçlarınızı yeniden kazanmanızı sağlamak, her sabah en az 10 yıl önceki görünümünüzle uyanma duygusunu size yeniden yaşatmak, yaşam kalitenizi yükseltmek ve “aslolan zarar vermemektir” ilkemiz doğrultusunda saçlarınızı sizlere kazandırırken, maddi-manevi kayıplar vermenize engel olmaktır.

Temel Değerlerimiz
Dürüstlük ilkemizden ödün vermeden yapamayacağımız hiçbirşeyi vaad etmemek, yasalara, ahlaki değerlere, kişi ve kuruluşlara, ve çevreye saygılı bir biçimde sizlere hizmet vermek en temel değerlerimizdendir..

Biz Kimiz

Hairex Internarnational’ın kuruluşu ve üstün başarılar sergileyerek hızla büyümesinde en önemli etkenin 1980’li yıllarda kaybettiğim saçlarımın olduğunu belirtmek isterim.Avrupa’ da yaşadığım o yıllarda kendi saçsızlık sorunumun çözümü için saçlarıma yeniden kavuşabilmenin özlemiyle önüme çıkan hemen her alternatifi denedim. Beni tatmin edemeyen yöntemler ve bu yöntemlerin beraberinde yaşattığı başka sorunlar, daha iyisi için başka ülkelerde yaptığım girişimler derken, aradan geçen uzun zaman meslekteki yeterli bilgi birikimine sahip olmamı sağladı. Bu sebeple saç dökülmeleri ve saçsızlık çözümleri alanında Avrupanın en güvenilir ve en köklü kuruluşunda saç sabitleme yöntemini kendime uygulattırdım. Türkiye de bu sektörün yetersizliği, saçsızlık alanında uygulanan yöntemlerin yetersizliği kendime uygulattığım saç sabitleme tekniğini Türkiye ye getirme kararını bana aldırttı. Ve 1993 yılında ilk şirketimi Avrupada uygulama yaptırdığım kuruluşun Türkiye temsilciliği adı altında İstanbul’da kurdum. 1997’de Ankara’da, 1999 yılında da İzmir’de şubelerimizi oluşturdum.

Her ne kadar o yıllarda Türkiye’ye getirdiğim saç sabitleme teknikleri Türkiye için bir ilk ve en gelişmiş standartta olsa da benim için hedef mükemmeli bulmaktı .

Bu amaçla 1999 yılında kendi markamı oluşturmak için girişimlere başladım.Kişiye özel saç sabitleme tekniklerinin Dünya’daki 1 numaralı üreticisi olan üretim merkezinin %50 sini satın aldım, burada her türlü saçsızlık sorununu kalıcı olarak çözümleyebilecek özel tasarımlar hazırladım, geçmişte denediğim yöntemlerin bana yaşattığı sıkıntıları kimseye yaşatmamak adına Amerika’daki Dünya dev medikal şirketleriyle Ortadoğu satış yetkilerini satınalma anlaşmaları yaptım.Tüm şubelerimize eksiksiz ve sürekli destek sağlayacak olan logistic, Ar-ge ve yönetim şirketlerini yapılandırdım. Yıllar boyunca binlerce insanı saçsızlıktan kurtaracak olan markanın uygulayıcıları da elbetteki benim için çok önemliydi. Bu amaçla Hairex kalitesinden herkesi yararlandırma amacı taşıyan, ekip ruhundan ödün vermeden, kendini sürekli yenilemeye açık, çalışan kadromu oluşturdum. Artık ekibim ve benim tüm bu yoğun çabalarımızın karşılığı olan Hairex markasını ilan etme zamanımız gelmişti. Ve 2000 yılında Hairex International adı altında tüm şubelerimizde Hairex markasının saçsızlık çözümlerini uygulamaya koydum.

Hairex International’ ın her tür saçsızlık sorununa kolayca uygulanabilen Hairex markası, kısa zamanda Türkiye nin pek çok şehrinden inanılmaz talepler gördü. Bu sebeple İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra, 2001’de Adana’da, 2005’de Samsun’da, 2008’de Diyarbakır’da ve 2009’da Mersin’de Hairex şubelerini kurdum.

Şimdi tüm bilgi birikimimi ve enerjimi artık bir Dünya markası olan Hairex için kullanıyorum. Son olarak, kaydedilmiş gelişmelerin yanı sıra halen araştırma sürecinde olan Dünya teknolojilerinin de en yakın takipçisi olarak sizi temin ederim ki, saçsızlık sorunlarının çözümüne yönelik uygulanan Dünya’daki tüm etkin yöntemleri, en son teknoloji ürünlerini, bilimsel araştırmalarla ilgili yenilikleri, kısaca saçsızlık sorununuzla ilgili almak istediğiniz her türlü yardımı Hairex International’da bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

HASAN AYDIN
Hairex International Yönetim Kurulu Başkanı

Yükleniyor...