0
0

Ultra hold Protez Saç Bandı 36 Adet Oval

Walker Tape Ultra Hold Protez Saç Bandı  

Ultra Hold Protez Saç Bandı Paketleme Bilgileri

Beyaz protez saç bandı olarak bilinen Ultra Hold protez saç bandı 36 adetlik hazır kesimli paketlerde, 3 metre , 11 metre ve 32 metre rulo şeklindedir.

Mağazamızda satılan tüm rulo ve düz paket bantlar 2,5 cm ( 1 inch ) genişliğindedir. Oval paket bantlar ise 2 cm (0.75 inch ) genişliğindedir. İnce oval olarak belirtilen özel paketleme ise 1,25 cm (0.5 inch ) genişliğindedir.

Paket bantların uzunlukları 7,5 cm ( 3 inch ) olarak standarttır. Mini Paket bantların boyları ise 3,75 cm ( 1,5 inch) tir.

Kimler Ultra Hold Protez Saç Bandını Denemeli

Uzun süre akmayan, bakım esnasında bandın büyük parçalar halinde ya da tek parça olarak sökülebilmesini isteyen, bu avantajlar için ön bölümde biraz daha kalınlaşma olmasını önemsemeyen kullanıcılar Ultra Hold bantları kesinlikle denemelidir.

Rulo bant, Düz paket bant, oval bantlardan hangisini seçmeliyim?

Düz bantları kendiniz şekillendirebileceğiniz gibi, hazır oval kesimli bantları da kullanabilirsiniz. Oval, C Oval ve A Oval olarak sunulmakta olan oval bantlardan ünite kalıbınıza en uygun olanı seçerek daha az şekillendirme ile bakımınızı yapabilirsiniz. Tercihinizi yaparken düz bantların 2,5cm genişliğinde, oval bantların ise 2 cm genişliğinde olduğunu unutmayın. Bant genişliği bakım sürenizin biraz daha uzamasına ve tutuş gücünün artmasına sebep olacaktır. Bu sebeple tavsiyemiz düz bantları şekillendirerek kullanmanızdır. Düz bandı şekillendirerek kullanım ve daha uzun süreli tutuş, ya da daha hızlı ve kolay bakım ve tutuş süresinin 1-2 gün kısalması bu tercih sizin.

Bant maliyetini düşürmek için ise rulo bantları tercih edebilirsiniz. Rulo bantlarda bant boylarını da siz ayarlarsınız. Rulo bant kullanıyorsanız, ruloda kalan bant miktarını bilemeyeceğiniz için her zaman elinizin altında yedek bant bulundurmanızı tavsiye ederiz.

  Uzun süreli bakım

Ultra Hold bantlar diğer bantlara göre daha kalındır. Bu kalınlık bandın daha uzun süre dayanmasını sağlamaktadır.

Bakım sırasında kolaylık

Ultra Hold Bantların plastik taşıyıcısı bandın ünitenizden tek parça halinde ya da büyük parçalar halinde sökülmesini sağlar.

Kolay uygulama

Ultra Hold Bantlar, uygulama sonrasında ciltte beklerken aktiflenerek en tutucu haline ulaşır, bu sebeple uygulama sırasında diğer bantlara göre daha az yapışkandır, bu sayede daha kolay kesilip şekillendirilebilir.

Parmak izi dokusu

Ultra Hold bantla, yüzeyindeki parmak izi dokusu ile daha doğal bir görünüm hedeflemektedir. Özellikle saç yoğunluğu az olan ünitelerde ışık sebebiyle oluşan bant parlamasını engeller.

  Ultra Hold Protez Saç Bandı Uygulama Tavsiyeleri

  Kullanılabildiği protez saç bölümleri

Ultra Hold bantlar protez saçın tül ve poly bölümlerinin tamamında kullanılabilmektedir. Sağladığı kolaylıklar sayesinde kalın yapısına rağmen ön bölümlerde de kullanmayı tercih eden birçok kullanıcı vardır. Ultra hold bant ünitenizin yan ve arka bölümlerinde daha ince bantlara göre daha fazla konfor sunacaktır. Ünitenizin ön bölümünde ise daha ince bantları kullanarak daha doğal sonuçlar elde edebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken noktalar

Ultra Hold bantlar cildinize yapıştıktan sonra cilt ısınızla akitflenen bantlardandır, bu sebeple uygulamanızı doğru bir şekilde yaptıktan sonra ilk 24 saat aktiflenme süresinde aşırı terlemekten, ve su ile temastan kaçınılmalıdır. Bu yüzden hemen uygulama sonrasında terleme ya da suya girmeniz gerekiyorsa Ultra Hold Likit yapıştırıcı ile güçlendirmeniz gerekmektedir. Şayet uygulama sonrasında terlemenizi kontrol edemiyorsanız, aktiflenme süresi daha kısa olan bantları denemenizi tavsiye ederiz.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.