0
0

Performans Mavi Protez Saç Bandı 36 Adet Oval

TrueTape Performans Mavi Protez Saç Bandı  

Performans Mavi Protez Saç Bandı Paketleme Bilgileri

Mavi protez saç bandı ailesinden olan Performans Mavi protez saç bandı 36 adetlik hazır kesimli paketlerde. 3 metre , 11 metre ve 32 metre rulo şeklindedir. Mağazamızda satılan t üm rulo ve düz paket bantlar 2,5 cm ( 1 inch ) geni şliğindedir. Oval paket bantlar ise 2 cm (0.75 inch ) genişliğindedir. İnce oval olarak belirtilen özel paketleme ise 1,25 cm (0.5 inch ) geni şliğindedir. Paket bantların uzunlukları 7,5 cm ( 3 inch ) olarak standarttır. Mini Paket bantların boyları ise 3,75 cm ( 1,5 inch) tir.

Kimler Performans Mavi Protez Saç Bandını Denemeli

Doğallığı ön planda tutan kullanıcılar Performans mavi protez saç bandını denemelidir. Tissiue taşıyıcısı ve ince yapısıyla Performans Mavi protez sa ç bantlar ı ile ön bölümlerde iyi sonuçlar alabilirsiniz. Rulo bant, Düz paket bant, oval bantlardan hangisini seçmeliyim?

Düz bantları kendiniz şekillendirebileceğiniz gibi, hazır oval kesimli bantları da kullanabilirsiniz. Oval, C Oval ve A Oval olarak sunulmakta olan oval bantlardan ünite kalıbınıza en uygun olanı se çerek daha az şekillendirme ile bakımınızı yapabilirsiniz. Tercihinizi yaparken d üz bantlar ın 2,5cm genişliğinde, oval bantların ise 2 cm genişliğinde olduğunu unutmayın. Bant genişliği bakım s ürenizin biraz daha uzamas ına ve tutuş g ücünün artmas ına sebep olacaktır. Bu sebeple tavsiyemiz d üz bantlar ı şekillendirerek kullanmanızdır. D üz band ı şekillendirerek kullanım ve daha uzun s üreli tutu ş, ya da daha hızlı ve kolay bakım ve tutuş s üresinin 1-2 gün k ısalması bu tercih sizin. Bant maliyetini düş ürmek için ise rulo bantlar ı tercih edebilirsiniz. Rulo bantlarda bant boylarını da siz ayarlarsınız. Rulo bant kullanıyorsanız, ruloda kalan bant miktarını bilemeyeceğiniz i çin her zaman elinizin alt ında yedek bant bulundurmanızı tavsiye ederiz.  

Performans Mavi bantlar diğer bantlara g öre daha incedir. İnce yapısı özellikle ön bölümlerde doğal görünüm sa ğlamaktadır. Ayrıca inceliği sayesinde cilt ile birlikte esneyebilen Performans Mavi protez sa ç band ı cildiniz ile birlikte hareket ederek, kendisini de en az hissettirecek bantlardandır. Bakım Anında

Performans mavi protez saç bantları walkertape mavi protez sa ç band ına g öre daha az akan bantlardand ır. Performans mavi protez sa ç band ı kullanırken, bakım s ürenizi uzatmaman ızı akmaya başlamadan ünite temizli ğinizi yaparak bantları tazelemenizi tavsiye ederiz. Performans mavi bant aktığında bakım sırasında zorluklar yaşamanıza sebep olacaktır.

Kolay uygulama

Performans Mavi Bantlar, uygulandığı andan itibaren g üçlü tutu şu olan bantlardandır, ancak cilt ısısı ile aktiflenme performans mavi bantlar i çin de geçerlidir. Bu yüzden ilk 24 saat a şırı terlemeden ka ç ınılmalı, duşa girilmemeli, spor yapılmamalı, denize ve havuza girilmemelidir. 24 saat sonrasında su ile temasında hi ç bir s ıkıntı yoktur. Terleme konusunda kontrol sorunu yaşayan kullanıcılar ilk 24 saat konusunda dikkatli olmazlarsa bantta a ç ılmalar g örülebilir.  

Performans Mavi Protez Saç Bandı Uygulama Tavsiyeleri  

Kullanılabildiği protez saç bölümleri Performans Mavi bantlar protez saçın tül ve poly bölümlerinin tamam ında kullanılabilmektedir. İnce yapısı ile hem ön bölümlerde hem de arka ve yan bölümlerde protez saç ınızın hissedilmesini çok zorla ştırır. Poly b ölümlere çok iyi yap ışacağı i çin bak ım sırasında üniteden sökerken C22 ile gev şetilmeli ve öyle sökülmelidir, zorlanmas ı halinde ünitenizde y ırtılmalara sebep olabilir. Poly b ölümlerden daha kolay sökülebilmesi ve ünitenizi bant akmalar ından korumak i çin k ırmızı bant ile birlikte çift katmanl ı kullanılabilir. İnce yapısı çift katl ı kullanımlarda avantaj sağlamaktadır. Dikkat edilmesi gereken noktalar Performans Mavi bantlar cildinize yapıştıktan sonra cilt ısınızla akitflenen bantlardandır, bu sebeple uygulamanızı doğru bir şekilde yaptıktan sonra ilk 24 saat aktiflenme s üresinde a şırı terlemekten, ve su ile temastan ka ç ınılmalıdır. Bu y üzden hemen uygulama sonras ında terleme ya da suya girmeniz gerekiyorsa Ultra Hold Likit yapıştırıcı ile g üçlendirmeniz gerekmektedir. Şayet uygulama sonrasında terlemenizi kontrol edemiyorsanız, aktiflenme s üresi daha k ısa olan bantları denemenizi tavsiye ederiz.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.