0
0

Noshine Protez Saç Bandı 108 Adet Oval

NoShine Beyaz Protez Saç Bandı Paketleme Bilgileri
Beyaz protez saç bandı ailesinden olan NoShine protez saç bandı 36 adetlik ve 108 adetlik hazır kesimli paketlerde. 3 metre , 11 metre ve 32 metre rulo şeklindedir. Mağazamızda satılan tüm rulo ve düz paket bantlar 2,5 cm ( 1 inch ) genişliğindedir. Oval paket bantlar ise 2 cm (0.75 inch ) genişliğindedir. İnce oval olarak belirtilen özel paketleme ise 1,25 cm (0.5 inch ) genişliğindedir. Paket bantların uzunlukları 7,5 cm ( 3 inch ) olarak standarttır. Mini Paket bantların boyları ise 3,75 cm ( 1,5 inch) tir.

Kimler NoShine Protez Saç Bandını Denemeli
Ön bölümde az yoğun üniteleri tercih eden ve açık renk protez saç kullanan kullanıcılar NoShine protez saç bandını denemelidir. Tissiue-PE taşıyıcısı ve ince yapısıyla ve matlaştırılmış yapısıyla NoShine protez saç bantları ile ön bölümlerde iyi sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle koyu renk olmayan protez saçlarda saç diplerinde beliren bant parlaması NoShine bantların transparan matte yapısıyla tamamen önlenmiştir.

Rulo bant, Düz paket bant, oval bantlardan hangisini seçmeliyim?
Düz bantları kendiniz şekillendirebileceğiniz gibi, hazır oval kesimli bantları da kullanabilirsiniz. Oval, C Oval ve A Oval olarak sunulmakta olan oval bantlardan ünite kalıbınıza en uygun olanı seçerek daha az şekillendirme ile bakımınızı yapabilirsiniz. Tercihinizi yaparken düz bantların 2,5cm genişliğinde, oval bantların ise 2 cm genişliğinde olduğunu unutmayın. Bant genişliği bakım sürenizin biraz daha uzamasına ve tutuş gücünün artmasına sebep olacaktır. Bu sebeple tavsiyemiz düz bantları şekillendirerek kullanmanızdır. Düz bandı şekillendirerek kullanım ve daha uzun süreli tutuş, ya da daha hızlı ve kolay bakım ve tutuş süresinin 1-2 gün kısalması bu tercih sizin. Bant maliyetini düşürmek için ise rulo bantları tercih edebilirsiniz. Rulo bantlarda bant boylarını da siz ayarlarsınız. Rulo bant kullanıyorsanız, ruloda kalan bant miktarını bilemeyeceğiniz için her zaman elinizin altında yedek bant bulundurmanızı tavsiye ederiz.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.